Aktualności - Archiwum
Rozmiar czcionki
-
OHP i CBZC łączą siły – porozumienie na rzecz edukacji młodzieży i cyberbezpieczeństwa
9 stycznia 2025 roku w siedzibie Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Dolnośląską Komendą OHP a Centralnym Biurem Zwalczania Cyberprzestępczości. Podpisy pod dokumentem złożył Wojewódzki Komendant Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP Paweł Koślacz oraz Naczelnik Zarządu we Wrocławiu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości mł. insp. Maciej Bojczuk.
10.01.2025 -
Podsumowanie 2024 roku w Centralnym Biurze Zwalczania Cyberprzestępczości
Miniony 2024 rok z perspektywy Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, był wymagającym rokiem. Prowadzone realizacje wymagały dużego zaangażowania wielu policjantów z całego kraju i współpracy z zagranicznymi służbami. Ubiegły rok to także stały rozwój Biura, przekształcanie komórek terenowych z wydziałów na zarządy i przyjęcia do służby nowych funkcjonariuszy, a także przygotowania polskiej Policji, w tym policjantów CBZC, do rozpoczętej 1 stycznia 2025 roku prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.
10.01.2025