Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gratuluję Panu tak wspaniałych ludzi

Do Komendanta Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wpłynęły podziękowania od Rzecznika Praw Dziecka Pana Mikołaja Pawlaka dla funkcjonariuszy Wydziału Wywiadu Kryminalnego Sekcji Obsługi Całodobowej Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości za dotychczasową skuteczną współpracę.

Rzecznik Praw Dziecka w swoich podziękowaniach zauważa jak kluczową rolę we współpracy pomiędzy Biurem Rzecznika Praw Dziecka a CBZC odgrywają takie aspekty jak całodobowa dostępność, skuteczna komunikacja oraz szybka reakcja każdej ze stron.

Rzecznik dziękuje za pełen profesjonalizm i zaangażowanie funkcjonariuszy CBZC przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

„(…) W każdym z idących już w setki przypadków, z którymi wspólnie musieliśmy sobie poradzić, działanie Pana podkomendnych było sprawne, wręcz błyskawiczne, jednocześnie zgodne z procedurami i przemyślane, a to oznacza najważniejsze – działanie było skuteczne. Pozwoliło uratować wiele młodych istnień.”

„(…) Jeszcze raz serdecznie dziękuję, i gratulując Panu tak wspaniałych ludzi, proszę o przekazanie im moich wyrazów wdzięczności.”

Urząd Rzecznika Praw Dziecka i Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości ściśle współpracują w zakresie działalności Dziecięcego Telefonu Zaufania Rzecznika Praw Dziecka i działającego w jego ramach specjalnego czatu internetowego, w szczególności przy sytuacjach kryzysowych.

Jednym z zadań Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości jest ustalanie danych niezbędnych do zlokalizowania osób będących w stanie zagrożenia życia.

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony