Aktualności

Pompowaliśmy dla mł. asp. Krzysztofa Sobieraja

Data publikacji 13.05.2024

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości zostało nominowane do wzięcia udziału w challenge’u dla mł. asp. Krzysztofa Sobieraja z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, który uległ poważnemu wypadkowi w trakcie służby. Podjęliśmy wyzwanie i włączyliśmy się w pomocową akcję. Na następcę challenge’u Komendant CBZC, wyznaczył Biuro Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji.

6 stycznia b.r. mł. asp. Krzysztof Sobieraj z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach (woj. łódzkie), podczas wykonywania obowiązków służbowych na drodze, został potrącony przez pojazd, którego kierujący uciekł z miejsca wypadku. Policjant w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację ratującą jego życie. Obecnie funkcjonariusz walczy o powrót do zdrowia i pełnej sprawności, która wiąże się z długotrwałą rehabilitacją.

Koleżanki i koledzy Krzysztofa zorganizowali challenge, którego celem jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację funkcjonariusza, a także nominowana do wyzwania jednostka Policji ma za zadanie wykonać 10 pompek.

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości zostało nominowane przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Podjęliśmy to wyzwanie i włączyliśmy się w pomocową akcję, zbierając fundusze oraz wykonując 10 pompek.

Na następcę challenge’u Komendant CBZC nadinsp. Adam Cieślak wyznaczył Biuro Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji.

Osoby chętne do pomocy zapraszamy do udziału w zbiórce pieniędzy na rehabilitację Krzysztofa. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie portalu Zrzutka.pl - Zbiórka na rehabilitację dla naszego kolegi Krzysztofa Sobieraja.

Krzysiek, trzymaj się i wracaj do zdrowia! Jesteśmy z Tobą!

 

 

Powrót na górę strony