Aktualności

Sukces policjantki podczas maratonu DĘBNO 2024

Data publikacji 13.05.2024

Nadkomisarz Beata Borowicz z Zarządu we Wrocławiu CBZC, zajęła drugie miejsce w kategorii indywidualnej policjantek w maratońskim biegu – DĘBNO 2024. To już kolejny sukces funkcjonariuszki, dla której bieganie jest ogromną pasją i sposobem na pokonywanie własnych słabości. Gratulujemy!

Wczoraj, tj. 12 maja, odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim – Maraton DĘBNO 2024. Organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie i Zarząd Wojewódzki NSZZP województwa zachodniopomorskiego. Honorowym patronatem zawody objął Komendant Główny Policji oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Zawodnicy wystartowali o godz. 10:00, a trasa maratonu tradycyjnie wiodła przez piękne tereny gminy Dębno.

W klasyfikacji indywidualnej policjantek, pierwsza na metę dotarła Iwona Gnap z KSP, druga była Beata Borowicz z Zarządu we Wrocławiu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, a na trzecim miejscu uplasowała się Daria Mitręga z KWP Olsztyn.

Dla nadkomisarz Beaty Borowicz z wrocławskiego Zarządu CBZC, to już kolejny sportowy sukces. Policjantka bowiem od kilku lat intensywnie trenuje bieganie, dla której ta forma aktywności stała się życiową pasją. Biorąc udział w wielu imprezach biegowych zarówno służb mundurowych jak i w biegach otwartych, z niemal każdej przywozi medal i zajmuje czołowe miejsca. To właśnie na wspomnianym maratonie w Dębnie, Beata osiągnęła czwarty najlepszy czas w historii policyjnych startów.

Gratulujemy policjantce sukcesu, który w tym roku okupiony był bardzo dużym wysiłkiem z uwagi na wysoką temperaturę panującą podczas biegu. Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w realizacji kolejnych kroków na sportowej trasie.

Pełny komunikat podsumowujący XIX Maraton DĘBNO 2024 poniżej:

Znamy zwycięzców XIX Mistrzostw Polski Policji w Biegu Maratońskim - Maraton DĘBNO 2024

 

Oprac. na podstawie materiałów prasowych KWP w Szczecinie

Powrót na górę strony